Marijampolės rajone, Želsvos kaime esanti įmonė UAB „Momblan“ , įkurta 2011m. Nors mūsų įmonė veiklą pradėjo ne taip ir seniai, per tuos metus stipriai išaugome, nuolat tobulėjome ir modernizavome bei prapletėme savo gamybos patalpas. Įmonėje UAB „Momblan“ nuolat diegiame naujus ir modernius įrenginius, investuojame į darbuotojų tobulėjimą, kasdien užtikriname gaminių kokybės kontrolės tinkamumą pagal ES reikalavimus. Tapome šiuolaikiška bendrove, tačiau išlaikėme autentišką ir savitą gamybos stilių, kurio šiai dienai taip trūksta pirkėjams. Sėkmingai įsiliejome į Lietuvos ir užsienio šalių rinką.

Galime pasigirti, jog esame ambicinga ir novatoriška įmonė, tad stengiamės išlaikyti kuo aukštesnę ir natūralesnę gaminių kokybę. Žaliavas perkame iš patikimų ūkių. Nuolat analizuojame klientų poreikius ir nuomonę, tad kasmet papildome savo asortimentą naujais šalto rūkymo, vytintais bei sūdytais mėsos gaminiais. Naudojame natūralius prieskonius, gaminius rūkiname tikrame alksnio dūme, produkciją vytiname natūraliu būdu. Džiaugiamės, jog vis daugiau klientų atpažįsta unikalų mūsų ženklą, kurį šiai dienai sieja su patikimu ir kokybišku gamintoju.

„Suvalkietiška kokybė ant Jūsų stalo!” - šis šūkis lydi bendrovę nuo pat įkūrimo pradžios. Juo vadovaujasi kievienas įmonės darbuotojas, kad mūsų gaminių skonis džiugintų ir patiktų net ir išrankiausiems klientams, pasiilgusiems tikro ir aiškaus skonio.

Natūralu

Naudojame natūralius prieskonius, gaminius rūkiname tikrame alksnio dūme, produkciją vytiname natūraliu būdu.

Kokybiška

Nuolat diegiame naujus ir modernius įrenginius, kasdien užtikriname gaminių kokybės kontrolės tinkamumą pagal ES reikalavimus.

Patikrinta laiko

Išlaikėme autentišką ir savitą gamybos stilių, kurio šiai dienai taip trūksta pirkėjams.